Форум папагали корели
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моите папагали

2 posters

Go down

Моите папагали Empty Моите папагали

Писане by Генади Съб Яну 10, 2015 6:18 pm

Нямат имена. Ето и историята..

В началото купих 2 папагала уж двойка корели от зоомагазина на Бул. България. Разбрах обаче, че са ме излъгали като са ми дали 2 мъжки..това беше миналата година 2013 май месец. Враждата беше голяма и едното се нахвърляше върху другото докато не го уби. До месец септември не знаех, че са две мъжки. После ми подариха корела -мъжка..но първата мъжка беше доста силна докато не го изтормози и той не умря. Взех 3 папагала бебета уж на по 3 месеца. Оказаха се 2 мъжки и 1 женско. За съжаление силният ми папагал от самото начало се спречка с двата мъжки..внезапно и те напуснаха. Останаха мъжкото и женското пиле. Мъжкия я хапеше по краченцата..помислих, че е нещо нормално докато не се върнах от лекции и не видях папагалката женска да не може да се изправи...целите и краченца в кръв и клетката яко омазана в кръв. Започнах да го тормозя мъжкия защото виждах, че е единак боец. Да разбирам го освен папагала които закупих с него той си играеше в зоомагазина и с една женска, но не ми я продадоха..явно това е била любовта му. В един момент по време на зимата сложих къщичка март месец..но нищо не стана. Враждата беше отшумяла, а аз показвах на мъжкия папагал, че е по специален уж за мен. Вадех го от клетката, пусках го уж да лети - стоеше мирен, не е летял. В крайна сметка прехвърлих двата папагала в много малка клетка 1 месец пробен период. От април ги върнах в голямата клетка с къщичката. И всеки ден рано сутрин в 6 и вечер преди да се стъмни се почнаха едни опити едни звуци сещате се.

За 2014 година - три мътилки и седем папагалчета
Моите папагали 10931512

Генади
Admin

Брой мнения : 24
Join date : 10.01.2015
Age : 34
Местожителство : София

https://www.facebook.com/korelipapagali

Върнете се в началото Go down

Моите папагали Empty Re: Моите папагали

Писане by gergana_kuteva Нед Мар 01, 2015 10:12 am

Здравейте, моля ви ако някой разбира да ми каже какви са ми корелките.Влез ги ушким за мъжко и женско но комшийката каза че са два мъжки.Вече незнам моля ако някой може да ми каже.Благодаря предварително.Незнам как да кача снимката така че ако някой изяви жвлание и опит да ми пише как да кача снимки

gergana_kuteva

Брой мнения : 1
Join date : 01.03.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите